تاریخچه
 

مرکز آموزشی پژوهشی درمانی ترمیمی ولایت :

در ضمن توجهات حضرت ولی عصر «عج» مرکز فوق تخصصی سوانح سوختگی  وجراحی ترمیمی ولایت با زیر بنای 4200 متر مربع از ره آورد سفر پر برکت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای  مدضله العالی در سال 1380 گیلان با اعتبار 50000000000 ریال احداث و تجهیز گردید و در هفته دولت سال 1386 توسط معاون محترم ریاست جمهوری افتتاح گردید.

مرکز فوق تخصصی سوانح سوختگی و جراحی ترمیمی ولایت یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین مراکز درمانی سوختگی در کشور و منطقه بشمار می رود. این مرکز در 5 شهریور سال 1386 به همت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی گیلان افتتاح و از تاریخ 7 مهر 1386 رسماً پذیرای بیماران سوختگی گردید.

این مرکز شامل 3 طبقه مجزا و 75 تخت بوده و مجهز به بخشهای ICU سوختگی و ترمیمی، جراحی سوختگی و ترمیمی اتاق عمل های سوختگی و ترمیمی – بخش اورژانس  - درمانگاه – فیزیوتراپی و سایر واحد های درمانی می باشد. بخش VIP و ترمیمی در تاریخ 14 مهر 1387 با حضور ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی گیلان جناب آقای دکتر حسن بهبودی افتتاح گردید. این مرکز به عنوان یک مرکز آموزشی درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی گیلان می باشد که به لحاظ تخصصی و منحصر به فرد بودن امکانات و کادر پرسنلی ، پذیرایی بیماران از استانهای مختلف کشور نیز می باشد.
 
 
 

برای دیدن تاریخچه مرکز کلیک نمایید

 
     
آخرین بروز رسانی : 17 شهریور 1400
آرشیو
آرشیو

آخرین اخبار